S programem Stádo, hejno, smečka rodina míříme do skanzenu Strážnice.

Mediální počin roku 2019

O zájem médií nemáme nouzi, ideální je ale, když se podaří velmi atraktivní formou přilákat velké množství lidí k zájmu o zdokonalování se ve vztahových a rodinných dovednostech. Právě o něčem takovém nás zcela náhodně zachytila ve svém krátkém dokumentu Educa TV.

Nekonečný maraton programů 2019 je u konce

Naše programy v roce 2019 nestíhaly pokrývat zájem a poptávku a to navzdory tomu, že jsme se snažili prohloubit vážnost témat a přinést zase i něco nového. Schůzka autorů, vedoucích i účastíků nejúspěšnějších projektů byla inspirativní a v roce příštím se máme na co těšit.
 

Nové semináře pro druhou půlku prázdnin i nový školní rok

Přestože jsou všechny naše pravidelné programy beznadějně zaplněny až do konce roku, máme i pro nepravidelné účastníky našich akcí mnoho příležitostí. Nově se můžete přidat k naší vzdělávací akci zaměřené na důvěru, spolupráci v rodině a prevenci prázdninových rizik NA JEDNÉ LODI. Našli jsme nové termíny pro naše nejúspěšnější vzdělávací programy a tak v následujících týdnech uvidíte hned několik příležitostí navštívit akce, kde se objeví např. Stádo, hejno, smečka, rodina… (program posilující pravidla společenství a fungování rodiny), Veselý vědec (program posilující správné návyky učení a prevenci úrazů) a další. Nový projekt chystají i naši mladí. Pokud se chcete přidat, kontaktujte nás!

 

 

Program TAJEMSTVÍ SPOLEČENSTVÍ (stádo, hejno, smečka, rodina) v Přerově

Snad nejatraktivnější program na téma významu rodiny a mezilidských vztahů z naší dílny proběhne v Přerově. Všichni jste vátáni!
 

 

Plno zdraví a mnoho úspěšných projektů v roce 

 

 

Naši finalisté Gratias Tibi ČR v České televizi

Fotogalerii zobrazíte kliknutím na fotku.

Z Beňova až na pódium pražské Lucerny

Fotogalerii zobrazíte kliknutím na obrázky níže. Medailonek projektu spustíte kliknutím ZDE a záznam předávání cen přehrajete kliknutím ZDE.

Snahy beňovského skřítka Ňufíčka a jeho přátel podporovat a nechat zakořenit hluboké hodnoty v rodinách přivedla opět do přerovského parku Michalov zástupy lidí. Na účastníky čekala zábava i vzdělávací moduly a na poučení se opět stály i fronty. Téměř 1500 účastníků měli tu čest potkat i legendárního berana Františka. Fotogalerii z akce můžete prohlížet kliknutím ZDE, nebo na fotografi níže. Ůčastníci se mohli setkat i s aktéry projektu VZDĚLÁVACÍ DIVADÉLKO S MALOVÁNÍM SÁDROVÝCH ODLITKŮ Z VLASTNÍ DÍLNIČKY, pro který můžete hlasova ZDE (třetí video na stránce). Již toto úterý míří naši zástupci do pražské Lucerny na galavečer a i díky vašim hlasům může cena České televize putovat na přerovsko!!! POMOZTE, PROSÍM.

Pro velký úspěch opakujeme téma.

 

Souřadnice místa nedělní akce: 49.5202064N, 17.5970300E

 

Speciální kroužek s exkluzivním programem na Dolní Bečvě

Jako odměnu pro všechny své příznivce si skřítek Ňufíček připravil speciální kroužek v chatě na Dolní Bečvě. Všichni jste zváni (poslední volná místa jsou stále k dispozici) na podrobnosti volejte (nebo prozvoňte) 720 738 510.
 

Za Ňufíčkem do přerovského Michalova dorazilo něco málo přes 1600 lidí

Jako místo příjezdu uváděli účastníci nejen Přerov a okolí, ale i Olomouc, Prostějov, Odry a třeba také okres Semily. Fotogalerii můžete shlédnou kliknutím na odkaz ZDE! Přidáváme první fotostřípky od samotných účastníků akce, které můžete zobrazit kliknutím ZDE (a další se chystají)!
 

 

POZOR, POZOR, dnes v tělocvičně na PETŘIVALSKÉHO. Připraveno je hned několik překvapení. Kdyby někdo nevěděl kudy za náma, stačí prozvonit 720 738 510- zavoláme.

Nápad našich mladých autorů jsme proměnili v nezapomenutelný zážitek

Z hlav našich mladých autorů přišel nápad navštívit seniory v jejich domovech a této výzvy jsme se chopili s velkými očekáváními i vědomím velké odpovědnosti. Vše skončilo ohromným zážitkem pro obě strany a to i přesto, že ještě v prvních minutách vystoupení bylo vidět ve všech očích účastníků i ůčinkujících že vlastně nikdo neví, co se přesně bude dít. Bylo úplně plno a na konci bylo vidět na obou stranách neskrývané nadšení a přeslechnout nešlo ani superlativy na které by byl i sám Ňufíček hrdý. NA FOTOGALERII MŮŽETE MRKNOUT KLIKNUTÍM NA OBRÁZEK NÍŽE.
 

 

Ňufíčkovy programy v Přerově se těší velkému zájmu. Opakovaně sbírají prestižní ocenění i na národní úrovni.

kliknutím na fotku zobrazíte fotogalerii ze dne 4. března

Skřítkové DSi navštívili prvňáčky ZŠ Velká Dlážka

Tématem první návštevy našeho nového partnera byla nová forma nazvaná TVOŘIVÉ DIVADÉLKO. Program byl velmi zajímavý a poučný a z našeho pohledu se velice povedl. Fotogalerii můžete navštívit kliknutím na fotografii níže.

Velký víkend skřítka Ňufíčka

Skřítek Ňufík se přidal k organizítorům DOŽÍNEK OLOMOUCKÉHO KRAJE 2015 a přispěl k tomu, že k oslavě sklizně hodnotných materiálních komodit se přidala i oslava hodnot rodinným a mezilidských vztahů. Skřítek Ňufík a jeho přátelé se ani na krajské úrovni neztratili. Speciální poděkování patří také partnerům z organizace Stáj Patalovi Beňov. (fotogalerie kliknutím na foto děkovného dopisu). 

To ale nebylo tento víkend od Ňufíčka vše. Svůj víkendový double dokonal v kempu u Orlické přehrady, kde díky svým přátelům z řad mládeže obhájil další z projektů jehož realizace má proslavit nejen Ňufíčka, jeho přátele a hodnoty, které představují (fotogalerie kliknutím na foto certifikátu).
 

 

 

Ňufíčka a jeho přátele si pozvali i pořadatele akce DOŽÍNKY OLOMOUCKÉHO KRAJE 2015

V našem kraji se letos nebudou sklízet jen zemědělské plodiny, ale i rodinné hodnoty. Jsme rádi, že si pořadatele všimli právě našich skřítků, kteří se svého úkolu zhostili s maximální péčí a věří, že sklidí vše co zaseli. Ňufíček je náležitě hrdý, že lidé v tomto kraji nezapomínají také na nemateriální hodnoty. Jak moc se jim povede pobavit a zaujmout přijďte posoudit sami a užít si spoustu zábavy a zážitků s tím nejlepším, co Beňovští skřítkové mají.

Ňufíček a jeho přátelé míří do přerovského Michalova

Video z milého pozvání i přijetí v ZŠ a MŠ Beňov 

Ňufíček a jeho přátelé navštívili ZŠ v Beňově, kde se pokusili zaujmout svým programem děti z místní školy i školky. Zatímco na začátku programu bylo hlediště plné, v průběhu představení počet diváků klesl jen na pár ojedinělých jednotlivců. Důvodem však nebyl nezájem a opuštění sálu, ale naopak postupné zapojení téměř všech dětí do děje příběhu a "zabydlení" se v Ňufíkově "boudě budce" spolu se samotným skřítkem.  Program upravený pro vystoupení "na domácí půdě" tak, aby zaujal a překvapil i ty, kteří se na tvorbě programu pravidelně podílejí se povedl hlavně díky moc šikovným dětem. Poděkování patří i vedení školy a pedagogickému sboru, který nám poskytl skvělé zázemí 

Úspěch v národním programu POMÁHEJ i u médií

Vystoupení v ZŠ v Pavlovicích u Přerova bylo návštěvou školy dalšího nového tvůrce, posily našeho týmu Martina U. Mladé tvůrce z nichž nejmladšímu je pouhých 7 roků navštívili reportéři TV Morava, kteří se zajímali o detaily úspěšného projektu Divadélko s Ríšou pro Ríšu se kterým prorazili i v národním kole programu POMÁHEJ, kde mezi podpořenými bojují o celkové vítězství. Fotogalerii z akce včetně videa obsahující i plnou verzi  natočené a odvysílané reportáže můžete navštívit kliknutím na fotografii níže a nebo KLIKNUTÍM ZDE.

Ňufík a přátelé navštívili ZŠ Dubíček

Navštívili jsme svého kamaráda Ríšu v jeho nové škole. Tentokráte s příběhem jehož námět a režii měli ve svých rukou naši školáci ve spolupráci s Ríšou samotným.  Příběhem opírajícím se o vlastní autorské kresby našeho malíře (Pavel G.) a odborného poradce pro speciální pedagogiku- studentku tohoto oboru (Pavča R.) využil kouzel a interaktivity. Vynikající prostředí a diváci napomohli k naplnění záměru a většinu zúčastněných se podařilo vytrhnout z reality a na pár chvilek přenést do pohádkového světa. Spontánní reakce diváků, jejich pochvaly a neskrývaná radost i velmi příjemné hodnocení paní ředitelky nás těší stejně jako posílení vztahů dvou Ríšových světů-  tedy domova a školy.Naši fotogalerii zobrazíte kliknutím zde, fotografie z akce ve fotogalerii našeho hostitele zobrazíte kliknutím zde, video najdete pod odkazem níže.

Ňufík s Impříkem otevřeli pravidelný program ve své klubovně

 Kliknutím na nadpis článku nebo fotografii můžete nakouknout do prvního pravidelného programu klubovny skřítků. V galerii na Vás čekají fotografie i videa. Každý čtvrtek od 16.00 můžete slyšet nadšené projevy dětí jichž je zatím pokaždé plná klubovna a přidávají se i děti z širokého okolní.  Skřítkové i jejich pomocníci ze světa lidí zvou všechny zájemce o nakouknutí do pravidelného programu pohádkového světa. Stále rostoucí poptávku jsme odhodláni pokrýt postupným rozšiřováním programu, který je pro všechny zájemce o hodnoty rodiny ZDARMA. Velké díky patří našim lektorům a dobrovolníkům.

Fotogalerie z beach volejbalu v Grymově

Jako otevřenou akci pro všechny Beňovčáky jsme pojali zájezd do Grymova na přátelský beach volejbalový zápas. Pokusili jsme se tak svým malý dílkem přispět k úspěšnému zahájení sezony. Přes počáteční rozpaky se podařilo rozehrát se, navázat družbu nabízející další vzájemné přátelské zápasy.

Beňovští skřítkové řádili na Laguně i ve Veselíčku

Plno zábavy a nezapomenutelných zážitků pro malé i velké přinesli beňovští skřítkové i minulý víkend. Na pozvání partnerů řádili nejprve v pátek na Laguně. V sobotu si dali dostaveníčko v obci Veselíčko, kde pomáhali rozloučit se s prázdninami dětem místním i těm z širokého okolí. Účastníci poznávající své oblíbené pořadatele, děti i dospělí zapojující se intuitivně do zábavy i stále noví a noví zájemci o dobrovolnické zapojování se do činnosti pořádající organizace jsou velkou motivací pro další práci beňovských skřítků i jejich lidských přátel.

S prázdninami ale zábava nekončí, již tuto sobotu 6. září vystoupí Ňufík se svými přáteli v Grymově, kde hostují na pozvání organizace www.arealgrymov.cz. A že nebudou chybět kouzla ani nekončící prostor pro zapojení se diváků do děje se můžete spolehnout.
 
 
 

Pohádkový les 2014 se vydařil

Letošní pohádkový les zapsal Beňov i prorodinné hodnoty do mapy na stanici Déčko České televize a vylepšené masky doplnila světová premiéra Ňufíkova lesního divadla. Zapojení dospělých se také docela povedlo a tak věříme, že nadšení účastníků zůstane v jejich srdcích dlouho. Vše  důležité dokumentujeme v krátkém videu.
 
 

Skřítkové se v Aniččině dvoře vyřádili

Nejen kouzla a Shrečí taneček, ale i Ňufík s dětmi na trampolíně a večerní sestava našeho pana malíře, to byla úžasná akce v kouzelném Aniččině dvorku. Poděkování patří všem účinkujícím i vynikajícímu publiku.

Naši fotogalerii zobrazíte kliknutím ZDE!

Fotogalerii z archívu Aniččina dvora zobrazíte kliknutím ZDE!

 
 
 

Skřítkové míří do Přerova

Zítra (tj. v pátek 8.8. 2014 od 17h)  vystoupí naši skřítkové v restauraci Aniččin dvůr s ekologickým příběhem Zuzanky a Aleška. Pro děti jsou připravena kouzla i nová překvapení. 
 

Pouť pro rodinu se vydařila!

 

Zítra vás všechny čekáme!

Cesty nám sice zkropil déšť, ale to jen aby se zítra neprášilo. Pršet ale už nemá a dokonce odpoledne čekáme sluníčko. A i kdyby nás počasí hodně zaskočilo je připravena suchá varianta se skupinou ABRAKA MUZIKA se zapojením dětí, dospělých i pohádkových bytostí do programu..

Přijďte 21.6.2014 na POUŤ PRO RODINU

Po velmi úspěšné misi v Lobodicích (fotogalerie) jsme si užli nádherného prostředí a velmi šikovných lidiček v sousedních Dobrčicích (fotogalerie), místa bydliště části našeho souboru. Nyní vrcholí však i přípravy naší výroční akce- POUŤ PRO RODINU- 21.6.2014 na které chceme zužitkovat to nejlepší z nejlepšího. Krom exkluzivního programu, těch nejlepších partnerů i mediální propagace pilujeme i detaily a překvapení pro akci. Věříme, že po akci nezůstane jediné oko suché.
 

 

Shrek  a Fiona roztančili děti v Lobodicích

Fotogalerie z našeho vystoupení na akci velmi milých přátel v Lobodicích,kliknutím na foto zobrazíte celou fotogalerii.
 

 

31.5. míří Ňufík a Impřík do Lobodic

Podporujeme AVON POCHOD proti rakovině 

V rámci doprovodného programu akce se můžete setkat přmo v Michalově s našimi lektory v maskách. Akce se uskuteční v neděli 25.5.2014 od 13.00.
 

 

Rodinné hodnoty prorazily díky Ňufíkovi a Impříkovi do plošného média

 

Poděkování patří rádiu Impuls a jeho velmi milým reportérům Aleši Růžičkovi a Matyáši Kaiserovi, kteří nás navštívili přímo v Beňově. Nelze zapomenout ani na ty, kteří za úspěchem stojí, tedy všechny ty jednotlivce, kteří skřítkům a jejih projektu DSi věnovali nějaký ten kousek důvěry a kousek času. Jmenovitě pak určitě Šípkovi, Gorfolovi, má drahá polovička i se synkem, Marek, Pavel a oceněná Libuška, ale i holky Zapletalovi, Věrka, Kolda, Jana s dětmi, Iveta a Yveta, Tony a  děvčata co s ním realizovala projekt stolní deskové hry, Bob a Martina, náš pan starosta i celé zastupitelstvo, Franta Kubík za Sokol manageři MAS Partnerství Moštěnka i okolních MAS, Ing. Jana Jurajdová i Mgr. Eva Kubíčková, Olomoucký kraj činy náměstka Mgr. Radovana Rašťáka, mladé naděje Dana, Šimona i Honzu a Kubu z Beňova i toho ekologického nadšence z Přerova, Vyškováky, přerováky a našeho nespolehlivého mravenečka. Zapomenout bych nechtěl ani na paní Hanku Školoudovou z Pavlovic. Jmenovat bych však mohl až na konec těchto stránek, zapomenout na kohokoli, kdo přispěl by byla chyba- . Poděkování patří i těm, kdo hledají chybičky a šíří připomínky, jsme rádi, že si všímáte naší práce a pečlivě posloucháte- škoda, že nevíme kdo jste a jaká práce hovoří za vás. I vás však máme rádi. :-)

 

Fotogalerie Ňufíka a Impříka v obci Roštění

(Kliknutím zobrazte fotogalerii!)

 
 
 

Intenzivně se připravujeme na vystoupení v obci Roštění, které chystáme ve spolupráci s milými přáteli z SDH Roštění a za vydatné podpory jejich obce na pátek 14.3. od 17 hodin 

 

Naši pořadatelé přispěli k organizaci karnevalu partnerské organizace Duha klub Rodinka. Kliknutím zobrazíte fotogalerii s obrázky dětmi milovaného šaška i Macha a Šebestové a vodníka Žabžáčka, kteří nás na akci reprezentovali

 

 

Ňufík, Impřík, Žabžáček, Zuzanka, Alešek a Shrek navštívili děti v MŠ Dřevohostice

(Kliknutím zobrazte fotogalerii!)

 
S velmi šikovnými a nebojácnými dětmi se setkali naši skřítkové i pohádkové bytosti v rámci představení Komunitního loutkového divadla i retrokina v Mateřské škole Dřevohostice. Velká míra zapojení dětí i jejich znalostí je výbornou vizitkou pro paní učitelky i rodiče dětí.
 
 
 

 

Impřík s Ňufíkem navštívili obec Křtomil

 
Velmi milé setkání s dětmi a jejich rodiči z obce KŘTOMIL mají za sebou oba naši skřítkové. Velké poděkování patří všem účastníkům akce a ocenění mimořádně šikovným dětem, které i v relativně stísněných podmínkách, vyvolaných až nečekaně velkým zájmem o program, dokázaly předvést svou nadstandardní šikovnost, odvahu, zaujetí i zájem. Za výtečné podmínky, ohromné zázemí a velký podíl na rozvoji prorodinných hodnot patří náš velký dík zastupitelům a pracovníkům obce Křtomil- jmenovitě pak paní místostarostce Evě Kubíčkové.
 
 
 

 

 

Srdečně zveme všechny na akci, kteru spolupořádáme. Vánoční retrokino z projektu našich mladých přátel bude opravdovým pokoukáním pro děti i dospělé!

Zveme všechny, kdo preferují rodinu jako základní hodnotu na náš výroční den i výroční schůzi

Fotogalerie z premiéry retrokina

kliknutím zobrazíte fotogalerii

Pozvánka na premiéru velmi zajímavého projektu aktivního retrokina

 

Fotogalerie z akce Ňufíkovo 

rodinné soutěžní odpoledne

by Elda

 

Fotogalerie z akce Ňufíkovo 

rodinné soutěžní odpoledne

by yvethr

 

kliknutí zobrazíte fotogalerii

 

Foto z příprav Ňufíkova příběhu

kliknutím zobrazíte fotogalerii

ŇUFÍK se chystá do Přerova

V sobotu- 19.října 2013 v sídle ČČK, U Bečvy 1 proběhne akce na motivy soutěžního odpoledne pro celé rodiny se soutěžemi typu šikulovských disciplín, výtvarných úkolů a pod. za jejichž splnění získají účastníci možnost shlédnout premiéru unikátního příběhu komunitního loutkového divadla plnou kouzel i poučení ve kterém se dozví o tajném pokladu skřítků ukrytém nedaleko. Každý si poklad může najít a něco z něj vybrat.

 

Velmi intenzivně se připravujeme na další období

 

Právě probíhají velmi intenzivní přípravy na akce podzim zima 2013/2014 a rozbíhají se i velmi úspěšně pilotní programy pravidelné klubové činnosti- brzy očekávejte zásadní novinky, nové akce i pravidlé programy.

Hostovali jsme na přerovské Laguně

Pozvání mezi pořadatele akce Rozloučení s prázdninami v Přerově bylo velkou příležitostí zakončit letní venkovní sezonu výzvou. Velká část týmu na dovolených, akutní oslabení týmu nečekanou událostí, ani přiběhnutí většiny lektorů přímo z pracovního procesu po vyčerpávajícím týdnu nezabránili naší "malé venkovské organizace" předvést exhibici pro více než 2000 účastníků. Je radost pracovat v týmu tak neskutečných lidí a všem Vám, co jste se na akci podíleli osobně a nebo při jejich přípravách VELIKÉ DÍK. Že se nejedná jen o můj subjektivní názor dokládají i davy účastníků a neskrývané nadšení včetně telefonátů typu: "všeho nech a rychle poběž na lagunu, tady řádí Shrek" a množství osobních gratulací a poděkování za předvedený výkon. Jsme rádi, že můžeme být prospěšní a děkujeme za povzbuzení do další práce, velká překvapení jsou již nyní ve fázi vývoje a myslím, že se máte na co těšit. KLIKNI PRO ZOBRAZENÍ FOTOGALERIE! (další fotografie od jiných fotografů- či odkazy na ně dodáme postupně).

Druhá fotogalerie (pro prohlížení klikni)

Krásné fotografie od pana Vojtěcha Hrbase.

První fotogalerie (pro prohlížení klikni)

Fotografie z dílny pana Jiřího Vlčka. 

Video z pohádkového lesa 2013

Do beňovského lesa Vás 24.8. zaveze legendární Tučolíno z Tučína, o bohatou zábavu a občerstvení se postará Sokol Beňov. U disciplín se můžete těšit na lektory Institutu pro neformální vzdělávání o.p.s. a Duha klub Rodinka. (více viz leták níže)

foto- zdroj: web obce Hradčany

24. 8. 2013 Tradiční velký Pohádkový les

Beňov- 5 km od Přerova

 

 

Pohádkové království Nová ulice v Olomouci

11.8. od 14.00 zajišťujeme akci pro olomoucké občanské sdružení Help me, I help you. Velké zážitky pro malé i velké, nová překvapení i osvědčené evergreeny naší činnosti.

 

    Beňovské poklady 2013 v přerovské KTV

                  (vlastní videokompilaci intenzivně připravujeme)

            

       Pro fotogalerii akce BEŇOVSKÉ POKLADY 2013 klikni zde!

 Beňovské poklady 2013 pořádané naší organizací Občanská společnost DSI, o.s. navštívil i Ing. Mojmír Kovář, jeden ze zakladatelů Spolku pro obnovu venkova, bývalý poslanec federálního shromáždění, náš přítel a blízký spolupracovník a dalších více než šest stovek účastníků, kteří potkávali množství pohádkových bytostí a plnili disciplíny, které zajišťovalo sedm prorodinně orientovaných neziskových organizací regionu. Odbornou veřejnost pak čekala Minikonference pro rodinu a venkov, kde nechyběly ani osobnosti formátu arcibiskupa Jana Graubnera, místopředsedy SPOV Bc. Jana Tomiczka, náměstka Ol. kraje  Radovana Rašťáka a dalších. Prohlédněte si FOTOGALERII KLIKNUTÍM ZDE!

 

 

 

Všechny velmi srdečně zveme na náš trojblok akcí Beňovské poklady 2013, krom velké Pohádkové říše i Minikonference pro rodinu a venkov za účasti významných hostí a Komunitní nocování, které slibuje velkou a dlouhou zábavu.

02-Minikonference 29-6.doc (1162752)

03-Komunitní nocování 2013.doc (1625600)   

 

  Pohádkový Michalov- sobota 11.5. 2013

    Přijďte na akci na které se rádi výrazně podílíme. Těšíme se na Vás!

 

     Zveřejňujeme koncepci pro rok 2013

Dosavadní činnost, otázky, témata a úkoly, které se před námi otevřeli se nám stali velkou výzvou, i proto jsme usilovně pracovali na stabilizaci týmu a koncepci pro rok 2013. Mrkněte ZDE!

 

 

     Na rodinném soutěžení jsme přivítali

       přes 150 nadšených návštěvníků

         

Pilotní projekt jehož cílem bylo najít vhodný formát akcí pro období podzim- jaro překonal všechna očekávání a krom

vysoké účasti překvapil i úspěch akce a ohromná disciplinovanost účastníků. Opravdové a neskrývané nadšení účastníků

a obrovský zájem médií nám dává mnoho sil do další práce a je poděkováním našim úžasným pořadatelům, kterým tímto

osobně děkuji i já. O naší akci můžete sledovat více zde:

- článek nejlepsi-adresa.cz

- fotogalerie nejlepsi-adresa.cz

- Kabelová televize Přerov

- online prerovsky.denik.cz

- archív manželů Hrbasových

a nezapomeňte si v pátek koupit PŘEROVSKO!

 

Fotogalerie: Pohádkový les 1.9.2012

Přidejte se k nám!

Vítáme jednotlivce, členy nejrůznějších spolků, celé organizace. Nováčky i zkušené. Všechny s podobnými cíli ochotnými rozvíjet je společně nehledě na hlavičku skupiny, kterou reprezentují. 

Podporují nás:

 

 

Mediální partneří:

 

Komerční partneři:

      

     

                        

 

 

 

Kudy k nám?

49°24'33.405"N, 17°30'56.355"E

Parkování je zajištěno na přilehlých zemědělských plochách, které budou pro tento účel připraveny. V případě mokra a nejistého terénu bude operativně přesunuto parkování do centra obce a trasa upravena, tak aby přesun k centru dění akce skýtal dostatek napětí.