Aktivní retrokino skřítka Impříka

Aktivní retrokino skřítka Impříka je autorský projekt týmu mladých lidí z Přerova probíhající od září 2013 do března 2014. Tento velmi zajímavý autorský kousek spojil cesty této mladé skupiny podpořené programem Think Big nadace Telefonica O2 a naší organizace ve chvíli, kdy mladí kreativní lidé hledali partnera pro rozvoj své myšlenky v tzv. tvůrčím klubu a snažili se posílit šance na zajištění dlouhé udržitelnosti projektu.

K realizaci jednotlivých příběhů, které zde tvůrčí tým postupně zveřejní potřebujete někoho, kdo vám příběh promítne, někoho, kdo vám jej přečte a někoho, kdo vám připraví jednotlivé úkoly. Ideální je celá rodina, kdy táta se stará o techniku, maminka chystá úkoly a babička či dědeček čte. Aby to ale nebylo tak složité, tak samozřejmě stačí přijít na některé z našich promítání a nebo si náš tým objednat- je to ZDARMA.

Pokud se do příběhů zapojíte aktivně bude příběh pokračovat k opravdu zcela nevšedním zážitkům.

První promítání a hned po něm zveřejnění prvního příběhu vás čeká již 6.11.2013 (úmístění příbehu na web se budeme snažit zajistit vždy do 24h po promítání).

 

kliknutím stáhnete příběh k promítání